Stare drzwi jako dekoracja

Stare drzwi jako dekoracja
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Stare drzwi mogą być niesamowitym akcentem wnętrza. To nie tylko niebanalny, ale także bardzo modny motyw. Zainspiruj się naszymi pomysłami jak przekształcić stare drzwi w niesamowity dodatek w naszym domu.

Jak wykorzystać stare drzwi?

Stare drzwi mogą stanowić tło dla innych akcentów dekoracyjnych, mogą zamienić się w regał lub można na nim powiesić na przykład talerze dekoracyjne. Warto sprawdzić aktualne trendy i połączyć je ze swoim upodobaniami. W zasadzie jedynym ograniczeniem jest nasza fantazja. Piękną aranżacją w stylu rustykalnym będą wykorzystane stare drewniane drzwi od pomieszczenia gospodarczego, na przykład stodoły ozdobione suszonymi kwiatami. Jeśli chcemy uzyskać efekt industrialny, warto pozostawić drzwi w stanie surowym. Zainspiruj się naszymi pomysłami niżej.

Get Embed Code

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Krążki fibrowe
Krążki fibrowe
Krążki fibrowe przeznaczone są do szlifowania mechanicznego z użyciem szlifierek kątowych. Używa się ich do wysokowydajnego usuwania materiału.
Jak odnowić boazerię? Odświeżanie i malowanie boazerii
Jak odnowić boazerię? Odświeżanie i malowanie boazerii
Boazeria rekordy popularności biła wiele lat temu, ale obecnie wraca do łask projektantów wnętrz. Sprawdź, jak szybko i efektownie możesz samodzielnie odnowić boazerię.
Zagospodarowanie tarasu – ciekawe rozwiązania
Zagospodarowanie tarasu – ciekawe rozwiązania
Poznaj najciekawsze rozwiązania aranżacyjne dla Twojego tarasu oraz dowiedz się, jak samodzielnie wybudować taras przy domu.
Ostatnie wpisy