Stare drzwi jako dekoracja

Stare drzwi jako dekoracja
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Stare drzwi mogą być niesamowitym akcentem wnętrza. To nie tylko niebanalny, ale także bardzo modny motyw. Zainspiruj się naszymi pomysłami jak przekształcić stare drzwi w niesamowity dodatek w naszym domu.

Jak wykorzystać stare drzwi?

Stare drzwi mogą stanowić tło dla innych akcentów dekoracyjnych, mogą zamienić się w regał lub można na nim powiesić na przykład talerze dekoracyjne. Warto sprawdzić aktualne trendy i połączyć je ze swoim upodobaniami. W zasadzie jedynym ograniczeniem jest nasza fantazja. Piękną aranżacją w stylu rustykalnym będą wykorzystane stare drewniane drzwi od pomieszczenia gospodarczego, na przykład stodoły ozdobione suszonymi kwiatami. Jeśli chcemy uzyskać efekt industrialny, warto pozostawić drzwi w stanie surowym. Zainspiruj się naszymi pomysłami niżej.

Get Embed Code

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Bezpieczny pokój dla dziecka
Bezpieczny pokój dla dziecka
Bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem dla każdego rodzica. Jednym z najważniejszych aspektów dbania o bezpieczeństwo jest urządzenie pokoju, w którym maluch będzie spędzać czas. Jak urządzić pokój dla dziecka? Poniżej przedstawiamy kilka porad.
Akcesoria przydatne każdemu majsterkowiczowi
Akcesoria przydatne każdemu majsterkowiczowi
Sprawianie prezentów to co prawda ogromna przyjemność, lecz także odpowiedzialność – tylko od nas zależy to, czy obdarowany będzie zadowolony z otrzymanego podarunku.
Dachówka na dachu – o czym musisz wiedzieć?
Dachówka na dachu – o czym musisz wiedzieć?
Odkryj piękno i trwałość dachówki na swoim dachu. Poznaj różne rodzaje i konserwację, aby cieszyć się długowiecznym i wyjątkowym dachem.
Ostatnie wpisy