Jak się pozbyć mrówek z domu?

Jak się pozbyć mrówek z domu?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W sezonie letnim, zwłaszcza jeśli mamy dom z ogrodem bardzo trudno jest ustrzec się przed niechcianymi gośćmi w postaci mrówek w domu. Często pojawiają się nie wiadomo skąd i uprzykrzają nam życie. Co zrobić, żeby się ich pozbyć?

Jak się pozbyć mrówek? 

Oczywiście możemy postawić na środki owadobójcze, które w szybki i skuteczny sposób powinny poradzić sobie z małymi nieprzyjaciółmi. Czasem jednak to wyjście nie jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż może zaszkodzić nam oraz jest niebezpieczne dla mieszkających w domu zwierząt. Dlatego warto sprawdzić domowe sposoby takie jak chociażby woda z sokiem z cytryny rozpylona w miejscu, gdzie często przebywają mrówki. Podobny efekt otrzymasz łącząc wodę z drobno zmielonym pieprzem i spryskasz powierzchnię, a także framugi drzwi i okien. Pożądane efekty osiągniesz również w przypadku starcia na tarce skórki z pomarańczy i rozsypania w miejscu, gdzie się pojawiają owady. Sprawdzonym sposobem jest również rozsypanie w miejscach mrówczych wędrówek sody oczyszczonej. Jeśli nie masz sody, możesz też użyć cynamonu lub proszku do pieczenia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Suszenie na wyciągnięcie ręki — Zalety suszarek hotelowych
Suszenie na wyciągnięcie ręki — Zalety suszarek hotelowych
Odkryj wygodę i higienę suszarek hotelowych. Komfort i oszczędność na wyciągnięcie ręki. Dowiedz się więcej!
Wybieramy drzwi wewnętrzne – kilka porad, które Ci to ułatwią
Wybieramy drzwi wewnętrzne – kilka porad, które Ci to ułatwią
Zobacz, jakie masz możliwości, kupując skrzydła do swoich pomieszczeń.
Wizualny aspekt pozycjonowania
Wizualny aspekt pozycjonowania
Jeśli chcesz wiedzieć jak pozycjonować strony, koniecznie zapoznaj się także z kwestią dostosowania jej wyglądu do wymagań konkretnej grupy użytkowników.
Ostatnie wpisy