4 aplikacje, które pomogą Ci w organizacji dnia

4 aplikacje, które pomogą Ci w organizacji dnia
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Natłok obowiązków, różnorodne zobowiązania i rozmaite informacje napływające jednocześnie ze wszystkich stron sprawiają, że wystarczy chwila, żeby się pogubić w codziennych zadaniach. Dlatego coraz więcej osób sięga po programy do zarządzania czasem. Zapoznaj się z poniższym tekstem i sprawdź, jakie aplikacje cieszą się największą popularnością.

Any.do – wygodnie planuj zadania

Jeśli szukasz wygodnej i przejrzyście zaprojektowanej aplikacji do planowania codziennych zadań, Any.do to jedna z pierwszych propozycji, jakie warto przetestować. Dlaczego? Program jest świetnie oceniany przez użytkowników, ponieważ zapewnia wygodę obsługi i ułatwia dokładne planowanie czynności. W intuicyjnym panelu głównym dodaje się zadania i przyporządkowuje się je do poszczególnych kategorii. Any.do umożliwia modyfikację terminów, dodawanie podpunktów do bardziej rozbudowanych zadań czy przesuwanie mniej istotnych na wieczór bądź kolejny dzień. Jeśli chcesz, aplikacja poinformuje Cię o zbliżającym się terminie, wysyłając powiadomienie, a także pozwoli na zarządzanie obowiązkami innych osób, więc to świetna propozycja do organizowania dnia również w zakresie służbowym. W tym przypadku wymagane jest połączenie z Internetem – jeśli z jakichś względów poszukujesz nowej oferty telekomunikacyjnej, znajdziesz ją w serwisie https://komorkomat.pl/.

Todoist – planuj i realizuj

Kolejną wyjątkowo praktyczną aplikacją jest Todoist. To świetne narzędzie do organizowania każdego dnia, które umożliwia zapisywanie nawet najprostszych zadań bądź tworzenie krótkich notek z przypomnieniami, dzięki czemu doskonale wiesz, czym masz się w danej chwili zająć i o czym musisz pamiętać. Wygodny interfejs pozwoli Ci na tworzenie nowych pozycji i zarządzanie nimi. Funkcje udostępniane przez program są bardzo praktyczne. Za pomocą Todoist stworzysz pojedyncze zadania lub przyporządkujesz dane czynności do większych projektów. Oprócz tego możesz udostępniać swoje tablice innym, dzieląc się obowiązkami i komunikując ze współpracownikami. Opcja ta pozwala na błyskawiczną synchronizację kooperujących ze sobą osób i zwiększa efektywność działań. Zaletą aplikacji jest jej uniwersalność i wszechstronność. Możesz połączyć ją z Outlookiem, Gmailem, a ponadto korzystać z niej na różnych urządzeniach, np. na laptopie z Internetem mobilnym, o którym więcej przeczytasz pod adresem https://komorkomat.pl/internet-mobilny-do-laptopa/.

Pomotodo – postaw na organizację i produktywność

Aplikacja o intrygującej nazwie Pomotodo to świetna pomoc do organizowania czasu pracy lub nauki. Jeśli zmagasz się z problemem rozproszenia i trudno Ci się skoncentrować, wykorzystaj ten program, żeby zmaksymalizować swoje skupienie. Mechanizm bazuje na efektywnym zarządzaniu czasem i łączeniu etapów maksymalnej koncentracji z chwilami odpoczynku. Jest to technika wyjątkowo skuteczna. Aplikacja umożliwia pracę w 25-minutowych blokach, pomiędzy którymi wyznaczone są krótkie przerwy. Po 4 sesjach użytkownikowi przysługuje jedna dłuższa przerwa o długości 30 minut. Podczas okresu skupienia Pomotodo blokuje odbieranie powiadomień, co ułatwia koncentrowanie się i zwiększa produktywność.

AwesomeCalendar

Oprócz zaawansowanych programów do zarządzania czasem i projektami z pewnością przyda Ci się również wielofunkcyjny kalendarz, który pozwala planować wiele rzeczy z wyprzedzeniem i przeglądać w szerszym ujęciu, a ponadto umożliwia zapisywanie najistotniejszych informacji. Wygodny w obsłudze interfejs zapewnia komfortowe przemieszczanie się pomiędzy datami, tworzenie wydarzeń, przypisywanie ich do konkretnych dni i udostępnia możliwość dodawania zdjęć czy krótkich opisów. Dzięki tym prostym mechanizmom i powiadomieniom nie zapomnisz o wizycie u lekarza czy urodzinach przyjaciółki.

Fot. unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Izolacja termokurczliwa do kabli. Jak jej używać?
Izolacja termokurczliwa do kabli. Jak jej używać?
Nie wiesz, jak używać izolacji termokurczliwej na kable? Zapoznaj się z naszym krótkim przewodnikiem i zaizoluj prawidłowo przewody elektryczne!
Suszenie na wyciągnięcie ręki — Zalety suszarek hotelowych
Suszenie na wyciągnięcie ręki — Zalety suszarek hotelowych
Odkryj wygodę i higienę suszarek hotelowych. Komfort i oszczędność na wyciągnięcie ręki. Dowiedz się więcej!
Stal ocynkowana – trwały materiał do każdej konstrukcji
Stal ocynkowana – trwały materiał do każdej konstrukcji
Jeśli chodzi o trwałość, nic nie pobije stali ocynkowanej i jest wiele powodów, dla których tak jest. Materiał ten nie tylko jest odporny na korozję lepiej niż jakikolwiek inny metal, ale jest również najbardziej trwałą opcją dostępną dla tych, którzy chcą budować w sposób, który minimalizuje wpływ żywiołów.
Ostatnie wpisy