Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Tapety na ścianę to świetna i szybka metoda na stworzenie w danym pomieszczeniu niepowtarzalnego klimatu. Najczęściej w ten sposób dekoruje się pokoje dziecięce, pokoje dzienne lub sypialnię. A jak wybrać tapety jelenie, aby nadać wnętrzu zupełnie nowego charakteru i zachwycić wszystkich domowników?

Tapety jelenie do pokoju dziecka

Małe dzieci uwielbiają leśne zwierzęta, a tapeta w jelenie będzie się idealnie komponowała z wystrojem dziecięcego pokoju. Szukając ładnego i praktycznego wzoru, można postawić na tapetę dla dzieci – Woodland Life, która przedstawia mieszkańców lasu na tle pięknego księżyca. Wzór ten wygląda, jakby był ręcznie malowany, a tego typu tapety jelenie są dostępne w wersji Eco, Lux lub Canvas. Każdy rodzaj posiada odmienną gramaturę oraz odporność na wodę i zabrudzenia. Dokonując ostatecznego wyboru, warto się sugerować nie tylko ceną poszczególnych tapet jelenie, ale także łatwością montażu i szlachetnością danego materiału.

Tapety jelenie do pokoju dziennego

W wielu nowoczesnych domach i mieszkaniach króluje obecnie styl skandynawski, który charakteryzuje się prostotą formy i wykorzystaniem naturalnym materiałów. Do salonu dziennego urządzonego w takim stylu można wybrać tapetę jelenie na ścianę – Scandi Story, ponieważ przedstawia majestatycznego czarno-białego jelenia na tle gór, lasu i nieba. Co ważne taki projekt tapety jelenie można dowolnie zmieniać według indywidualnych preferencji, co oznacza, że dana osoba może wybrać inny wymiar lub kolorystykę tapety, a nawet wprowadzić modyfikacje w grafice. Przy czym przygotowując własną grafikę, trzeba dobrze przemyśleć rozmiar wzoru, by go właściwie dopasować do wielkości pomieszczenia, mebli i innych ozdób ściennych znajdujących się w danym wnętrzu. 

Tapety jelenie do sypialni

We współczesnej sypialni warto postawić na minimalistyczne rozwiązania, które pięknie podkreślą kształt i charakter tego pomieszczenia. W tym celu można wybrać tapetę jelenie na ścianę – Minimal Deer, która składa się z prostego wzoru przedstawiającego niewielką czarną głowę jelenia wraz z porożem na jasnym tle. Wzór na tapecie pojawia się w odpowiednich odstępach, dzięki czemu wygląda bardzo stylowo, a takie tapety jelenie doskonale sprawdzą się w niewielkich lub słabo nasłonecznionych sypialniach, gdzie nie można sobie pozwolić na duże i jaskrawe wzory. 

Wybierając idealną tapetę jelenie do wystroju wymarzonego wnętrza, można się zdecydować na strukturę gładką lub włóknistą, a także można zamówić próbkę danej tapety jelenie, by sprawdzić, czy będzie pasować do pomieszczenia. Niezależnie od tego, jaki finalnie wzór zostanie wybrany, warto kupować dobrej jakości produkty o odpowiednich parametrach, które będą wytrzymałe oraz odporne na upływ czasu, brud i wilgoć. Wówczas ich utrzymanie ich w czystości będzie proste, a ryzyko uszkodzenia minimalne. 

Fot. chumel_nz/pixabay.com

0 Komentarzy

Napisz komentarz