Jak działa polska agencja pracy w Szwecji? Wszystko co musisz wiedzieć

Inne
Jak działa polska agencja pracy w Szwecji? Wszystko co musisz wiedzieć
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Szwedzki rynek pracy oferuje szerokie możliwości rozwoju zawodowego dla specjalistów z różnorodnych branż. Jest otwarty także na obcokrajowców, którym zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie, równe traktowanie i świetne warunki pracy. Wielu Polaków rozważa wyjazd do Szwecji. Często jednak wizja samodzielnego poszukiwania ofert zatrudnienia, kontaktu z zagranicznym pracodawcą, bariery językowej, dopełniania formalności, poszukiwania lokum, a także wysokich kosztów samej podróży do Skandynawii sprawia, że czują się przytłoczeni. Mamy dobrą wiadomość – wszystkie te trudności rozwiąże za Ciebie agencja pracy. Jak to możliwe? Sprawdź!

Czym zajmuje się agencja pracy? Jak wygląda proces rekrutacji?

Zadaniem agencji pracy jest łączenie pracowników z Polski z zagranicznymi pracodawcami. Jak to działa? Wystarczy, że skontaktujesz się z pracownikiem agencji i krótko przedstawisz swoje kwalifikacje i oczekiwania. Dzięki szerokiej bazie sprawdzonych, zagranicznych przedsiębiorstw, rekruter wyszukuje oferty pracy odpowiadające Twoim wymaganiom i przedstawia Ci dostępne możliwości. Cały proces rekrutacji odbywa się w pełni zdalnie. Agencja pracy poprosi Cię o przesłanie niezbędnych dokumentów i w Twoim imieniu skontaktuje się z pracodawcą.

Koordynator, z którym pozostajesz w stałym kontakcie, przekazuje Ci wszystkie niezbędne informacje, odpowiada na ewentualne pytania i pomaga przygotować się do wyjazdu. Agencja zapewnia zwrot kosztów za dojazd na miejsce pracy, bezpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne – priorytetem jest zadbanie o Twoje pełne bezpieczeństwo. Możesz liczyć na wsparcie nie tylko podczas procesu rekrutacji, ale także po rozpoczęciu współpracy z zagranicznym pracodawcą.

Agencja pracy daje Ci dostęp do atrakcyjnych ofert pracy za granicą

Rekruterzy znajdują dla Ciebie oferty pracy indywidualnie dopasowane do Twoich umiejętności i doświadczenia. Agencja pracy, taka jak Hotistin poszukuje zarówno wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem w różnorodnych branżach, jak i młodych osób, poszukujących możliwości zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych. Praca w Szwecji daje możliwość rozwoju zawodowego w sektorze HoReCa, czyli branży hotelarskiej, gastronomicznej i porządkowej, ale także w ośrodkach Wellness & SPA, salonach beauty, fryzjerskich i barberskich, a także jako kierowca, pracownik budowlany, elektronik IT, mechanik czy monter.

agencja pracy w Szwecji 

Czy agencja pracy w Szwecji wymaga od kandydatów znajomości języka?

Aby rozpocząć karierę zawodową w Szwecji, nie musisz wcale znać języka szwedzkiego. W zależności od branży i stanowiska pracodawcy wymagają od kandydatów znajomości języka angielskiego lub niemieckiego, w stopniu podstawowym, komunikatywnym lub zaawansowanym. Kelnerzy, recepcjonistki, fryzjerzy czy masażyści muszą swobodnie komunikować się z klientem w języku angielskim, jednak do pracy pokojówki, pomocy kuchennej czy budowlańca wystarczy podstawowa znajomość języka obcego. Agencja pracy dobierze dla Ciebie odpowiednie zlecenie, a kontakt z polskim koordynatorem pomoże pokonać bariery językowe i wszelkie napotkane trudności.

Agencja pracy daje Ci bezpieczeństwo i elastyczność zatrudnienia

praca w Szwecji Hotistin

Wielu pracowników z Polski wyjeżdża do Szwecji w poszukiwaniu pracy sezonowej, w okresie wiosenno-letnim. Gdy do Skandynawii przyjeżdżają turyści z całego świata, hotele i restauracje pilnie poszukują dodatkowych rąk do pracy. Jeśli jednak stwierdzisz, że dobrze odnajdujesz się na międzynarodowym rynku pracy i chcesz rozwijać swoją karierę w Szwecji, możesz przedłużyć czas trwania współpracy, lub skontaktować się z koordynatorem, w celu znalezienia kolejnego zlecenia. Agencja pracy odpowiada na wszystkie Twoje potrzeby, wspierając Cię w kreowaniu własnej przyszłości, zdobywaniu unikalnych kompetencji i bogatego doświadczenia zawodowego.

Zdjęcia: materiał Partnera

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać idealny grzejnik do twojego domu?
Jak wybrać idealny grzejnik do twojego domu?
Szukasz odpowiedniego grzejnika do swojego domu? Nasz poradnik pomoże Ci podjąć tę ważną decyzję, zwracając uwagę na wszystkie kluczowe aspekty.
Te naprawy kuchenne lepiej zlecić fachowcom
Te naprawy kuchenne lepiej zlecić fachowcom
Przeczytaj, aby dowiedzieć się, co najczęściej psuje się w kuchni. Podpowiadamy, do jakich usterek warto wezwać specjalistę.
Jak niewielkim kosztem odnowić ogród?
Jak niewielkim kosztem odnowić ogród?
Szybka renowacja ogrodu „po kosztach”? Podpowiadamy, co zmienić, żeby osiągnąć upragnione efekty!
Ostatnie wpisy