Redakcja

Planujesz remont domu i nie wiesz, od czego zacząć? Jesteś w dobrym miejscu!

Portal totalnyremont.pl podpowiada, w jaki sposób zaplanować prace, co kupić i jak zaoszczędzić na samodzielnym remoncie. Udowadnia, że z dobrym planem i odpowiednimi narzędziami wiele prac jesteśmy w stanie zrobić bez architekta czy firm wykonawczych. Dostarcza fantastycznych pomysłów, inspiruje do kreatywnego myślenia i zachęca do zmian. Przekonuje, że skucie płytek czy wymiana paneli podłogowych to nic trudnego i zapewnia, że efekt przyniesie mnóstwo satysfakcji. 

 

REMONT z nami to:

Rzetelne porady

Edukacja 

Metamorfozy

Oszczędności

Nowa perspektywa

Totalna satysfakcja

 

To, co gotowi na zmiany?

 

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Izabela-Luba

Izabela Łuba

Prywatnie uwielbia tworzyć coś z niczego i dlatego też DIY to jej konik. Zawodowo zajmuje się copywritingiem od kilku lat, udowadniając, że w tematyce zagadnień technicznych także kobieta może czuć się jak ryba w wodzie. Uwielbia proste i minimalistyczne wnętrza, bez zbędnych elementów oraz włoską kuchnię.

Zobacz wpisy autora

Aleksandra Tabak

Aleksandra Tabak

Jako redaktorka portali internetowych poświęconych tematyce domu i ogrodu eksploruje Internet w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań dla domu. Studiowała gospodarkę przestrzenną i filozofię. Interesuje się aranżacją wnętrz i uprawą zieleni.

Zobacz wpisy autora

Aneta Ruszczyńska

Aneta Ruszczyńska

Lubi przeobrażać przedmioty, które z pozoru nie nadają się do niczego. Chętnie inspiruje się osobami, które w ciągu kilku minut, niewinnymi trikami zmieniają wygląd całego wnętrza.

Zobacz wpisy autora

Anna Jakubczak

Anna Jakubczak

Dziennikarka, copywriterka, pisarka, dla której słowo jest jak szeroki horyzont znaczeń i inspiracji. Uwielbia przy aromatycznej kawie i dobrej muzyce płynąć po akapitach, nie tylko zredagowanych artykułów. Miłośniczka natury, dlatego najlepiej pracuje w ogrodzie lub na parkowym trawniku, zabierając ulubione przekąski i kocyk w słoneczny dzień.

Zobacz wpisy autora

Julia_Matczak

Julia Matczak

Studentka polonistyki, w wolnych chwilach aranżuje książki na półkach i projektuje mieszkanie idealne. Specjalizuje się w upychaniu nowych roślin tam, gdzie nie powinny się już zmieścić, i ustawianiu ich tak, by wyglądały dobrze.

Zobacz wpisy autora

Malwina Póda

Malwina Póda

Absolwentka kulturoznawstwa i polonistyki. Interesuje się historią sztuki i architekturą. W wolnych chwilach chętnie spędza czas w ogrodzie – uważa, że pielęgnacja roślin to najlepszy sposób na relaks.

Zobacz wpisy autora

Natalia Bartnik

Natalia Bartnik

Studiuje filologię polską na specjalności edytorstwo i redakcja tekstu. W przyszłości chciałaby pracować w zawodzie korektorki lub copywriterki. Interesuje się psychologią i literaturą oraz aranżacją wnętrz.

Zobacz wpisy autora

Weronika Kulesza

Weronika Kulesza

Zakochana w Mickiewiczu pasjonatka słowa pisanego o romantycznej duszy. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Jagiellońskim – w chwili obecnej zapewne wciąż zmaga się z pracą licencjacką. Najlepiej czuje się w śródziemnomorskich ogrodach i skandynawskich wnętrzach… i to połączenie temperamentu oraz chłodu najtrafniej opisuje jej pełen skrajności charakter.

Zobacz wpisy autora